rekreacyjne, ogólnorozwojowe

Zabawy i gry ruchowe są bardzo lubianą formą aktywności dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Proponowany cykl ćwiczeń z psami obejmuje obszary rozwijające i usprawniające m.in. motorykę, percepcję wzrokową, koordynację wzrokowo- ruchową, pamięć słuchową, mowę, myślenie i orientację przestrzenną.

Pies wyzwala w dzieciach dużo radości, aktywizuje je do działania, sprawia, że czują się one ważne i potrzebne. Kontakt ze zwierzęciem jest więc dla dzieci ogromnym bodźcem zachęcającym ich do pracy i nauki.

Zajęcia z wykorzystaniem czworonogów są nowością, a jednocześnie ich siła tkwi w czynniku motywacyjnym, jakim jest pies i praca wykwalifikowanych trenerów.

Kontakt:  ul. Ostrowska 34, 62-800 KALISZ,  Tel. 607 227 229 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Współpracujemy

logo-nordea      logo-bajki-grajki-normal      EduPelzaki.pl - portal edukacyjno-informacyjny      Qlturka.pl - dziecko i kultura      EgoDziecka.pl    Wydawnictwo Olesiejuk     logo czarna owieczka normal Europejska Grupa Doradcza             Wydawnictwo Skrzat       logo patataj normal   katarzynapawlak fotografia    logo-teatr-01
 

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

FANIA SP. Z O.O. informuje, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?