Warsztaty zimowe

ferie-zimowe-2016

W natłoku świątecznej gorączki i w trakcie przygotowań do sylwestra warto już teraz zastanowić się nad nadchodzącymi w styczniu feriami zimowymi dla Dzieci.

Fania ma przyjemność zaprosić Państwa Dzieci na zimowe artystyczne półkolonie.

Proponujemy turnusy w terminach :

Małym Uczestnikom zapewniamy ubezpieczenie, drugie śniadanko, dwudaniowy obiad, napoje, atrakcje, warsztaty artystyczne, warsztaty alchemiczne, taneczne, gry i zabawy.

Będziemy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 – 16.00.

Koszt zimowych półkolonii za turnus to 290 zł, rabat 20zł na drugi turnus dla Dzieci zapisanych na oba turnusy. Rabat dla rodzeństwa na drugie dziecko 5%.

Tworzymy kameralne grupy, dlatego prosimy o zapisy jak najszybciej ! [ Pobierz formularz ]

Wszystkie dzieci zapisane do końca 2015 roku, wraz z uregulowaną płatnością otrzymują od nas miesięczny kurs warsztatów Sztuka dla Małych i Dużych GRATIS (dotyczy mca lutego - wartość warsztatów 120 zł)

********************

Przypominamy że na wszystkie warsztaty i zajęcia obowiązują zapisy pod numerem telefonu 607227229, zapraszamy serdecznie do zobaczenia