Nasze aktualności

warsztaty z przedsiębiorczości

foto-przedsiebiorczosc Kursy przedsiębiorczości dla dzieci to w Polsce nowość. Zapoczątkowane zostały w Stanach Zjednoczonych, a obecnie w czasach kryzysu gospodarczego panuje na nie szczególna moda. Specjaliści zachęcają, byśmy edukowali finansowo swoje pociechy aby nie powtarzały w przyszłości naszych błędów, których skutkiem są puchnące od zadłużenia karty kredytowe i puste konta oszczędnościowe.

Wraz z naszym partnerem Nordea Bank nauczymy małych słuchaczy co to niezależność finansowa , pobawimy się w lokalny bank, poznamy jak od zaplecza działa wielka machina finansowa. Opowiemy co dzieje się z pieniędzmi wpłaconymi na lokatę i jak zarabia się na udzielaniu kredytów.

Nasi słuchacze nauczą się szacunku do pieniędzy, znaczenia inwestowania w siebie i tego, jak funkcjonuje świat finansów. Zajęcia mają tchnąć w dzieci ducha przedsiębiorczości. Oczywiście, nie każdy uczestnik warsztatów przedsiębiorczości zostanie w przyszłości prezesem czy finansowym guru, jednak wprowadzając dzieci w świat finansów jak najwcześniej, zapewniamy im większe szanse na dobry start i ograniczamy ryzyko, że w przyszłości ogłoszą bankructwo.


Zapraszamy na warsztaty przedsiębiorczości

Galeria

004

 

Kontakt:  ul. Ostrowska 34, 62-800 KALISZ,  Tel. 607 227 229 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Współpracujemy

logo-nordea      logo-bajki-grajki-normal      EduPelzaki.pl - portal edukacyjno-informacyjny      Qlturka.pl - dziecko i kultura      EgoDziecka.pl    Wydawnictwo Olesiejuk     logo czarna owieczka normal Europejska Grupa Doradcza             Wydawnictwo Skrzat       logo patataj normal   katarzynapawlak fotografia    logo-teatr-01
 

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

FANIA SP. Z O.O. informuje, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?