o nas

zespol fania m

Z miłości do dzieci i ogromnej pasji artystycznej stworzyliśmy fantastyczny zakątek edukacji i zabawy Fania przeznaczony dla maluszków, dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych.

Chcemy, aby było to wyjątkowe miejsce w którym powierzone nam pociechy odnajdą radość tworzenia w świecie plastyki, muzyki i teatru.

Zajęcia poprowadzą specjaliści i praktycy w swoich dziedzinach, stworzą niesamowitą atmosferę i zarażą entuzjazmem. Programy zajęć oparte są o nowoczesne metody dydaktyczne, dostosowane do grup wiekowych. Spotkania u nas pozwalają na usamodzielnienie dzieci, wspomagają wszechstronny rozwój oraz integrację grupową.

Zapraszamy rówież do zorganizowania u nas uroczystości dla małych pociech, proponujemy wynajem sali wraz z animatorem dziecięcych gier i zabaw.

Zespół Fani

foto-budynek-03