Promocje w Nowym Roku szkolnym

Kochani dla wszystkich ubiegłorocznych warsztatowiczów Sztuki dla Małych i Dużych (grupa czwartkowa) 10% rabatu w miesiącu październiku przy zapisach na bieżący rok szkolny ! Oferta obowiązuje do 17 września !

Dla Nowych warsztatowiczów 5% rabatu przy zapisach i wpłacie za miesiąc październik. Oferta obowiązuje do 17 września !

Dla wszystkich wpłacających z góry za zajęcia do końca roku kalendarzowego 5% rabatu, a wpłacających do końca roku szkolnego 10% rabatu ! Promocje łączą się ! Zajęcia w ostatnie dwa czwartki września GRATIS - dla wszystkich wahających się ! Odpłatność za zajęcia 120zł/ miesięcznie, od października do czerwca włącznie.

Pełną parą ruszamy w październiku, rezerwujcie artystyczne czwartki !

Kolejne szczegóły wkrótce :-)))