Letnie warsztaty artystyczne z Fanią

letnie-warsztaty-artystyczne-z-fania

Warsztaty, w trakcie których dzieci rozwijają swoją wyobraźnię i zdolności artystyczne, poznają i tworzą nowe techniki artystyczne. Malują na sztalugach, wykonują i projektują przedmioty użytkowe, poznają historię sztuki. Znajomości z półkolonii niejednokrotnie kontynuowane są w trakcie roku szkolnego, a dzieci powracają do nas na kolejne zajęcia.

! PROMOCJA ! zapisy i wpłaty do końca maja 2015 r. - 10 zł rabatu !

• bezpieczna
  • kreatywna
  • atrakcyjna

forma spędzenia wakacyjnego czasu w mieście !

Zapraszamy na letnie warsztaty :

• I turnus - 29.06-03.07
  • II turnus - 06.07-10.07
  • III turnus -13.07-17.07
  • IV turnus - 20.07-24.07
  • V turnus - 27.07-31.07

Cena 300 zł / turnus obejmuje 9 godzinna opiekę, posiłki ( II śniadanie, dwudaniowy obiad, napoje), ubezpieczenie, materiały plastyczne.

Zapisy i szczegóły 607 227 229

Pobierz formularz : Word | PDF