Warsztaty świąteczne

fania-warszaty-swiateczne

Możecie już szykować się do grudniowych warsztatów świątecznych poniżej Grafik.

• 6 grudnia - Minionkowy bal Mikołajkowy - oferta kierowana do dzieci młodszych. 20 zł uczestnik.

Warsztaty świąteczne :

• 11.12, piątek, 17.00-18.30 - Kulinarne warsztaty - jadalne prezenty bożonarodzeniowe.
  • 12.12, sobota, 12.00-13.30 - Stroiki bożonarodzeniowe i opakowania na prezenty.
  • 18.12, piątek, 17.00-18.30 - Świąteczne Maskotki i stroiki bożonarodzeniowe.
  • 19.12, sobota, 12.00-13.30 - Świąteczne Lampiony, Magia świąt w blasku Świec.

Cena 30 zł uczestnik, dla uczestnika który zapisze się na wszystkie cztery warsztaty karnet w wysokości 100 zł.

Warsztaty zimowe

ferie-zimowe-2016

W natłoku świątecznej gorączki i w trakcie przygotowań do sylwestra warto już teraz zastanowić się nad nadchodzącymi w styczniu feriami zimowymi dla Dzieci.

Fania ma przyjemność zaprosić Państwa Dzieci na zimowe artystyczne półkolonie.

Proponujemy turnusy w terminach :

Małym Uczestnikom zapewniamy ubezpieczenie, drugie śniadanko, dwudaniowy obiad, napoje, atrakcje, warsztaty artystyczne, warsztaty alchemiczne, taneczne, gry i zabawy.

Będziemy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 – 16.00.

Koszt zimowych półkolonii za turnus to 290 zł, rabat 20zł na drugi turnus dla Dzieci zapisanych na oba turnusy. Rabat dla rodzeństwa na drugie dziecko 5%.

Tworzymy kameralne grupy, dlatego prosimy o zapisy jak najszybciej ! [ Pobierz formularz ]

Wszystkie dzieci zapisane do końca 2015 roku, wraz z uregulowaną płatnością otrzymują od nas miesięczny kurs warsztatów Sztuka dla Małych i Dużych GRATIS (dotyczy mca lutego - wartość warsztatów 120 zł)

Sylwester we Fani !!! pod opieką naszych Animatorów

fania-sylwester2015

Rodzice szykują się do przywitania nowego roku w gronie przyjaciół, a nam przyprowadzają Dziecko.

Zapewniamy: Sylwestrową kolację, przekąski, napoje, śniadanie, fachową opiekę, a przede wszystkim świetną zabawę i niezapomniane wrażenia!

Wszystko to w cenie 120 zł od Dziecka! Rodzeństwo - 20 zł zniżki na drugie dziecko. [ Pobierz formularz ]

Oferta obowiązuje do dnia 24.12 (przy zapisach i wpłacie, po świętach obowiązuje cena 150 zł)
*Oferta kierowana do dzieci w wieku szkolnym. Prosimy o zabranie piżamki lub dresu, karimaty, poduszki i Koca kosmetyków i ręcznika

********************

Przypominamy że na wszystkie warsztaty i zajęcia obowiązują zapisy pod numerem telefonu 607227229, zapraszamy serdecznie do zobaczenia.

Grudniowy rozkład jazdy

FaniaGrudzien

W czwartki 3, 10 i 17 grudnia Sztuka dla małych i dużych,

• grupa młodsza 16.00-17.00,
  • grupa starsza 17:15 do 18:45.
Cena : 120 zł miesięczny karnet, 40 zł pojedyncze zajęcia.

W poniedziałki 7 i 21 grudnia Warsztaty dla Maluszków, 16.30 - 17.30 - 20 zł uczestnik.

6 grudnia - Minionkowy bal Mikołajkowy - oferta kierowana do dzieci młodszych. Koszt : 20 zł uczestnik.

Warsztaty przedświąteczne

• 11.12, piątek, 17.00-18.30
  • 12.12, sobota, 12.00-13.30
  • 18.12, piątek, 17.00-18.30
  • 19.12, sobota, 12.00-13.30
Cena 30 zł uczestnik, tematyka warsztatów już wkrótce! Zdradzimy tylko że w ruch pójdą kleje, nożyczki, brokaty i mnóstwo, mnóstwo dobrej zabawy. Promocja dla uczestnika który zapiszę się na wszystkie cztery warsztaty karnet wysokości 100 zł.

I najlepsze zakończenie roku - Sylwester we Fani !!! pod opieką naszych Animatorów

Rodzice szykują się do spędzenia nowego roku gronie przyjaciół, a nam przyprowadzają Dziecko.

* Oferta kierowana do dzieci w wieku szkolnym. Prosimy o zabranie piżamki lub dresu, karimaty, poduszki i koca, kosmetyków i ręcznika.

zapraszamy serdecznie do zobaczenia