Nasze aktualności

piracifoto-teatrindianie

Przykładowe scenariusze imprez:

• Violetta
    To pełne muzycznych elementów przyjęcie urodzinowe dla dziewczynek , wzorowane na popularnym serialu „Violetta”. Poznamy modowe wzorce, zaprezentujemy swoje umiejętności taneczne i wokalne. Nie zabraknie pokazu mody w wykonaniu dziewczyn. Zaprojektujemy modową kreację

• Olimpijskie urodzinki
    lubisz rywalizację? Chcesz wziąć udział w torach przeszkód? A może rozegrać mecz? Zapraszamy na urodzinki pełne sportowych emocji.

• Europejskie urodzinki
    zapraszamy na podróż po Europie. W trakcie wesołych i kreatywnych zabaw dzieci odwiedzą wybrany kraj (np. Włochy, Hiszpanię, Chiny) i zapoznają się z jego kulturą, językiem i zwyczajami, tańcem czy też ubiorem.

• Kraina Lodu
    tańce, zabawa, karaoke

• Kulinarne podróże
    Mieszanie składników na ciasto, wsypywanie mąki, rozbijanie jaj, krojenie owoców i lukrowanie wypieków to tylko część recepty na zabawę doskonałą! Dzieci bardzo chętnie pomagają w kuchni, stąd nasza nowa propozycja na urodzinowe przyjęcia nie tylko dla dziewczynek. Będzie smacznie, słodko i zdrowo.

• Hawajskie pląsy
    Girlandy, Taniec Hula i nie tylko! To ciepła i bardzo kolorowa impreza oparta na zabawach tanecznych.Własnoręcznie zrobimy naszyjniki z kwiatów i spódniczki. Potańczymy na piaszczystej plaży?

• Disco Party
    Znane konkursy i karaoke to świetna impreza dla każdego, niezależnie od wieku. Kolorowe światła, dobra muzyka porwą do zabawy. Super impreza przeplatana najróżniejszymi zabawami, konkursami oraz nauką tańca.

• Salon Piękności
    Idealny prezent dla dziewczynki, która marzy o tym, by tak jak mama czy starsza siostra mieć ładnie pomalowane paznokcie czy też pachnącą truskawkami cerę. Malowanie paznokci, fantastyczne fryzury i makijaże. Proponujemy tę wersję typowo dla dziewczynek. Kosmetyki są przeznaczone dla dzieci- nie uczulają. Prosimy wcześniej poinformować rodziców zaproszonych gości o formie imprezy!

• Śladami dinozaurów
    To propozycja dla małych- ciekawskich. Poszukamy śladów dinozaurów oraz odwiedzimy stanowisko archeologiczne. Impreza pełna szalonych tańców, ciekawych gier i zaskakujących konkurencji.

• Przygody ze Scooby Doo
    Drużyna fantastycznych detektywów musi zmierzyć się z Potwornym Potworem, który nawiedza dom. Scooby Doo z przyjaciółmi rozwiązywać będą zagadki, by odnaleźć skarb. Czekają na detektywów trudne zadania, jak ułożenia starodawnych run oraz odnalezienie klucza do skrzyni pełnej skarbów. Nie zabraknie też tańców!

• Odlotowe urodziny w Kosmosie
    Sprawdzimy, czy zbudowanie rakiety jest proste. Poznamy planety i gwiazdy. Każdy napotkany meteoryt kryje w sobie pewną tajemnicę, zagadkę, którą będzie trzeba rozwiązać. A może uda się zdobyć kosmiczny pył?

• Z wizytą u Faraona
    Poznamy cywilizację starożytnego Egiptu. Wyryjemy tabliczkę z własnym imieniem oraz będziemy rozwiązywać zagadki i odczytywać hieroglify. Zabawa pełna tajemniczych przygód, ciekawych gier i zaskakujących konkurencji.

• Podróż dookoła świata
    Każda zabawa swoje źródło ma w innym kraju. Zabawa stanie się dobrą okazją do nauki geografii, historii i tradycji. Zapraszamy do naszej zwariowanej podróży.

• Z Tarzanem przez dżunglę
    Tarzan zaprasza nas na wędrówkę przez dżunglę, gdzie spotkamy dzikie zwierzęta, odtańczymy afrykański taniec oraz ..... o, to niespodzianka! Stworzymy afrykańskie maski i rysunki naskalne. Nie zabraknie czarnej, afrykańskiej muzyki i wspaniałej gorącej atmosfery.

• Sherlock Holmes i przyjaciele
    5 rano w Londynie. Wszędzie unosi się mgła. Jakaś niewyjaśniona zagadka czeka na niezawodnego Sherlocka. Tym razem potrzebuje Waszej pomocy. Zagadki logiczne to specjalność tej imprezki.

• Czarna Perła i podwodny skarb
    Agrrr! Czy straszna jest Wam burza? Czy straszny jest Wam sztorm? Jacek Spryciula ze swoją załogą chce wyruszyć w kolejną podróż po złoto.

• Lucky Luke i Dziki Zachód
    Gdzieś w oddali widać zachodzące słońce. Jest leniwie, gorąco. Jednak Lucky Luke nie może pozwolić sobie na odpoczynek. Znów ktoś złamał prawo, a szeryf tego nie lubi. Jak tym razem złapie złodziejaszków? Możesz się przekonać i pomóc mu w schwytaniu przestępców.

• Dobre czarownice
    Trzy nóżki czegoś tam i dwie krople tamtego. Niestety nie możemy zdradzić wszystkiego, bo tylko dobre czarownice znają takie sekrety. Nauczymy się rzucać dobre zaklęcia, potańczymy, pośpiewamy- taki mały zlot czarownic.

• Smok do pokonania - księżniczka do uratowania
    Skoro jest smok, to są i porwane przez niego księżniczki. A księżniczki tylko czekają na swoich wybawców- rycerzy. Imprezka pełna ciekawych konkurencji- tylko dla odważnych!

• W kraju Kwitnącej Wiśni
    Imprezka dla tych, którzy chcą poznać tajniki orgiami. Dodatkowo ciekawe konkurencje i zabawy ruchowe.

• Teletubisiowe śpiewanki i ruszanki
    Propozycja dla najmłodszych. Wspólne śpiewanie piosenek dziecięcych, tańce i zabawy integracyjne. Do zabawy zapraszamy też rodziców!

• Zwierzątka Doktora Dolittle
    Kolejna propozycja dla najmłodszych. Do tej imprezki trzeba się przygotować . Animatorzy przed rozpoczęciem części głównej zamienią Cię w dzikie zwierzę, albo w sympatycznego pieska (malowanie twarzy). Imprezka pełna humoru i ciekawych konkurencji.

• Mali Konstruktorzy
    Niezwykłe konstrukcje i budowle, wykorzystamy wszystkie pomysły i sprawność małych rączek, w rytm szalonych przebojów stworzymy domek, ozdobimy go i nawet zamieszkamy !

• Piraci Ahoj
    Morska wyprawa w nieznane, rysowanie mapy a potem poszukiwanie pirackiego skarbu na wyspie Fantazji, imprezka dla bohaterskich wilków morskich !

• W Stumilowym Lesie
    Pod łapkę z Kubusiem Puchatkiem, rymowanki i hopsasanki z bohaterami najsłynniejszej bajki dla maluszków

004