Nasze aktualności

warsztaty z przedsiębiorczości

foto-przedsiebiorczosc Kursy przedsiębiorczości dla dzieci to w Polsce nowość. Zapoczątkowane zostały w Stanach Zjednoczonych, a obecnie w czasach kryzysu gospodarczego panuje na nie szczególna moda. Specjaliści zachęcają, byśmy edukowali finansowo swoje pociechy aby nie powtarzały w przyszłości naszych błędów, których skutkiem są puchnące od zadłużenia karty kredytowe i puste konta oszczędnościowe.

Wraz z naszym partnerem Nordea Bank nauczymy małych słuchaczy co to niezależność finansowa , pobawimy się w lokalny bank, poznamy jak od zaplecza działa wielka machina finansowa. Opowiemy co dzieje się z pieniędzmi wpłaconymi na lokatę i jak zarabia się na udzielaniu kredytów.

Nasi słuchacze nauczą się szacunku do pieniędzy, znaczenia inwestowania w siebie i tego, jak funkcjonuje świat finansów. Zajęcia mają tchnąć w dzieci ducha przedsiębiorczości. Oczywiście, nie każdy uczestnik warsztatów przedsiębiorczości zostanie w przyszłości prezesem czy finansowym guru, jednak wprowadzając dzieci w świat finansów jak najwcześniej, zapewniamy im większe szanse na dobry start i ograniczamy ryzyko, że w przyszłości ogłoszą bankructwo.

Zapraszamy na warsztaty przedsiębiorczości

004